Informujemy, że przystąpiliśmy do programu Karta warszawiaka – teraz każdy kto skorzysta z naszych usług dostanie rabat na instalację fotowoltaiczna w Electrotile.

Czym jest Karta warszawiaka? 

Karta warszawiaka i Karta młodego warszawiaka to uprawnienie osoby, która ją posiada, do korzystania z licznych zniżek w wielu atrakcyjnych miejscach w Warszawie.

Dlaczego warto?

Karta warszawiaka jest programem prowadzonym przez zaufanego realizatora, tzn. m.st. Warszawę. Ma proste i przejrzyste zasady uczestnictwa. Daje dostęp do różnorodnych ofert. Dołączając do grona setek tysięcy aktywnych warszawiaków i warszawianek zyskujesz, ponieważ skorzystasz z większej liczby ofert i dzięki zniżkom zapłacisz… mniej!    

Kto może otrzymać kartę?

Każdy, kto mieszka w Warszawie i rozliczył tu podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) za rok poprzedni wspierając tym samym rozwój miasta. Wyrobienie Karty warszawiaka to wgranie cyfrowego e-hologramu na jeden z zaakceptowanych przez ZTM nośników. Wgranie lub przedłużanie e-hologramu jest równoznaczne z aktywacją karty, która jest ważna do 30 września kolejnego roku.

 

Kliknij w obrazek poniżej i dowiedz się więcej!